Uderzył skuterem w barierkę! Trwa reanimacja poszkodowanego

2

PIASECZNO/GÓRA KALWARIA Przy ul. Puławskiej, na  terenie magazynowym za stacją paliw BP doszło do poważnego wypadku. Mężczyzna jadący skuterem uderzył w barierkę. – W tej chwili trwa reanimacja poszkodowanego – informuje st. kpt. Łukasz Darmofalski, rzecznik PSP w Piasecznie.

Na miejscu jest karetka pogotowia oraz dwa zastępy straży pożarnej. Trwa reanimacja poszkodowanego mężczyzny. Strażacy zostali wezwani również do wypadku z udziałem dwóch aut osobowych – volvo i forda, do którego doszło w Czersku na Trakcie Pułaskiego Kazimierza w kierunku Magnuszewa. Osoba zgłaszająca informowała o trzech osobach poszkodowanych. Na miejsce przyjechała policja, karetka pogotowia i trzy zastępy straży pożarnej.
– Na szczęście okazało się, że nikt nie ucierpiał – mówi st. kpt. Łukasz Darmofalski.

Do Góry Kalwarii wezwano śmigłowiec LPR


– W ciągu kilku minut droga powinna być już przejezdna – dodaje asp. sztab. Maciej Blachliński z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie.
Pomoc strażaków okazała się również niezbędna w Górze Kalwarii przy ul. Skierniewickiej. Z powodu braku karetki pogotowia do uskarżającej się na duszności 91-letniej kobiety został wezwany śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Dwa zastępy straży pożarnej zabezpieczają lądowanie helikoptera. Ratownicy udzielili też pierwszej pomocy.

AB

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię