Ufunduj bombkę- razem możemy więcej! Więcej datków, więcej radości!

2

„Kurier Południowy” już po raz dziewiętnasty organizuje akcję na rzecz Domów Dzieci w Pęcherach pod hasłem „Świąteczna Choinka”

Zachęcamy Państwa do „zakupienia” bombki, którą umieścimy na naszym świątecznym drzewku w przedświątecznym numerze „Kuriera Południowego”. Bombka zawierać będzie logo Państwa firmy, natomiast jej lokalizacja uzależniona jest od wysokości kwoty przekazanej na Domy Dzieci – im większa, tym wyższa gałązka, na której pojawi się Państwa bombka. Logo firmy, która przekaże największą kwotę, znajdzie się na samym szczycie choinki – wpisane w gwiazdkę.

W akcji biorą również udział osoby prywatne, do czego gorąco zachęcamy!

Kurier Południowy nie pobiera żadnej prowizji z tytułu organizowania akcji. Państwa darowizna zostanie przekazana bezpośrednio  i w całości dla:

Centrum Administracyjnego Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych, Pęchery, ul. Bolesława Chrobrego 85, 05-502 Piaseczno
dzięki bezpośredniej wpłacie na jego konto:
33 1020 1169 0000 8102 0230 1927

Gorąco zachęcamy do udziału w naszej akcji firmy, wierząc, że jest ona jednocześnie interesującą formą reklamy.  Razem możemy sprawić, że dla żadnego dziecka nie zabraknie prezentów pod choinką. Im więcej bombek, tym więcej prezentów, więcej radości i szczęścia w tym wyjątkowym okresie Świąt Bożego Narodzenia. Liczymy na Państwa!

Osoby zainteresowane naszą akcją prosimy o kontakt telefoniczny
z redakcją: 22 756 79 39 lub mailowy [email protected]

2 KOMENTARZE

  1. No cóż, kolejny raz Dom Dziecka w Pęcherach, a przez cały rok hulaj dusza….trwa w DD. Pani dyrektor nawet nie potrafi wyjść do mieszkańców z jakąkolwiek inicjatywą. Dzieci mają wszystko co dusza zapragnie, ale nie mają wpojonych zasad o wzajemnym szacunku, brak bezpieczeństwa ze strony DD…….

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię