Ukazała się książka, której akcja rozgrywa się w Piasecznie

0

PIASECZNO Nakładem wydawnictwa Luna ukazała się książka „Chłopak dla teściowej” autorstwa Agnieszki Walczak-Chojeckiej, której akcja toczy się w Piasecznie. Jak mówi sama autorka, to romantyczna komedia pomyłek, która każdego wprawi w dobry nastrój


– Czy myśleliście kiedyś, by pozbyć się teściowej? Natalia znalazła na to sposób! Nie przewidziała jednak, że przy okazji jej świat stanie na głowie – opowiada o książce Agnieszka Walczak-Chojecka, która napisała już dziewięć powieści. Natalia żyje pod jednym dachem z Idą, teściową jak z koszmaru. Ucieczką od domowych bitew jest dla niej wspieranie córki Olgi w karierze modelki. Ale pewnego dnia, po sesji zdjęciowej na jordańskiej pustyni, dziewczyna znika. Aby wyruszyć na jej poszukiwanie, Natalia musi zrzucić na cudze barki opiekę nad Idą. A kto może zająć się nią lepiej niż potencjalny chłopak?
Agnieszka Walczak-Chojecka jest mieszkanką Chylic i absolwentką filologii słowiańskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Pisze powieści obyczajowe i scenariusze. Choć wydała już osiem książek, Chłopak dla teściowej to jej pierwsza komedia.

TW

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię