Ukochany Miluś wrócił do domu!

0

GÓRA KALWARIA Na początku lipca pisaliśmy o piesku Milusiu, który zaginął w miejscowości Dobiesz. Wczoraj sympatyczny Maltańczyk powrócił do domu! Radość właścicieli ogromna!


Na początku lipca pani Karolina poszła usypiać dzieci a piesek został na podwórku przed domem.
– Jak wyszłam po ok. 40 minutach by go zawołać to juz go nie było – opowiadała kobieta. – Dostaliśmy informację, że ktoś go zabrał do samochodu i odjechał.
Właściciele pieska zgłosili się do nas z prośbą o pomoc. Opublikowaliśmy artykuł na PiasecznoNEWS.pl i udostępniliśmy go na profilu facebookowym portalu oraz gazety Kurier Południowy. Dzięki Państwa pomocy i zaangażowaniu tekst trafił do tysięcy naszych czytelników.
Odnalazł się nasz Miluś – poinformowała dzisiaj pani Karolina. – Wczoraj rano zadzwonił do mnie Pan, który powiedział, że jest u nich nasz piesek. Ktoś z ich znajomych zobaczył w internecie informację i dał im znać, że go szukamy. Piesek co prawda został przez nich ostrzyżony, ale bez wątpienia to nasza zguba. Dzisiaj byliśmy u weterynarza i założyliśmy Milusiowi chip – mówi szczęśliwa pani Karolina. – Mamy jednak nadzieje ze juz nigdy nie zaginie. Bardzo dziękujemy za nieoceniona pomoc w odnalezieniu!
My również przyłączmy się do podziękowań – to dzięki Waszej żywej reakcji i udostępnieniom artykułu Miluś powrócił do domu.

AB

O zaginionym Milusiu pisaliśmy na początku lipca.  

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię