Ukradł 4 telefony. Poznajesz mężczyznę skontaktuj się z policją

2

PIASECZNO Policjanci wydziału dochodzeniowo – śledczego piaseczyńskiej komendy poszukują sprawcy kradzieży 4 telefonów komórkowych. Wszystkich, którzy rozpoznają osobę ze zdjęcia prosimy o kontakt z policjantami.

Policjanci piaseczyńskiego wydziału dochodzeniowo – śledczego prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży 4 sztuk telefonów komórkowych o łącznej wartości blisko 4 tysięcy złotych. Do zdarzenia doszło 6 października 2022 roku na terenie sklepu przy ulicy Okulickiego 20A w Piasecznie.

Funkcjonariusze zajmujący się tą sprawą zabezpieczyli nagranie z monitoringu, które zarejestrowało wizerunek mężczyzny. To on ma związek z tą sprawą.

Każdy, kto rozpoznaje osobę ze zdjęcia lub posiada istotne informacje, mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamości – proszony jest o kontakt z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie pod całodobowym numerem telefonu 47-72-45-213 bądź mailowo: [email protected]. Informacje można przekazywać również bezpośrednio do policjanta prowadzącego postępowanie: sierż. Piotr Bojanowski tel. 47-72-45-314.

 

Źródło:KPP

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię