Ukradł koparkę i zakopał się w polu!

0

TARCZYN Policjanci z wydziału kryminalnego zatrzymali 22-latka podejrzewanego o złożenie fikcyjnego zawiadomienia o kradzieży samochodu ciężarowego. Z policyjnych ustaleń wynika, że kradzież zgłoszono po tym, jak ciężarówka z załadowaną kradzioną koparką ugrzęzła w polu

Do policyjnej celi trafił 22-letni mieszkaniec powiatu piaseczyńskiego. Jest on podejrzewany o dokonanie fałszywego zgłoszenia kradzieży pojazdu ciężarowego marki Man, do której miało dojść 6 maja. Piaseczyńscy policjanci z wydziału kryminalnego ujawnili wiele wątków sprawy, które wzbudziły ich podejrzenia.
Rzekomo skradzioną ciężarówkę, która ugrzęzła w polu znaleziono w pobliżu Tarczyna. Przewoziła koparkę, która jak się okazało została wcześniej skradziona. Pozostawione ślady wskazywały, że podczas przejazdu man po prostu zakopał się w miękkim podłożu.
Podczas prowadzonych przez policjantów czynności dochodzeniowo-śledczych 22-latek zaczął unikać dalszych kontaktów z piaseczyńskimi kryminalnymi, a w pewnym momencie zupełnie zniknął. Nie na długo. Policjanci ustalili jego miejsce pobytu i zatrzymali go.
Usłyszy dziś zarzut złożenia fałszywego zawiadomienia o przestępstwie. W sprawie kradzieży koparki prowadzone jest odrębne postępowanie przez inną jednostkę policji.

AB

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię