Ukradł śmietnik spod sklepu!

2

TARCZYN 47-letni mieszkaniec powiatu grójeckiego był wyraźnie zaskoczony wizytą stróżów prawa w swoim mieszkaniu. Był poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy dla Warszawy – Woli. Odpowie również za kradzież pojemnika na śmieci.

Wobec 47-letniego mieszkańca Chynowa warszawski sąd wydał wyrok, skazując go na grzywnę w wysokości tysiąca złotych. Mężczyzna nie śpieszył się jednak z opłatą i unikał odpowiedzialności za swoje czyny. Sąd postanowił zamienić grzywnę na 20 dni aresztu. Wizytę mężczyźnie złożyli policjanci z komisariatu w Tarczynie, którzy wiedzieli także o tym, że poszukiwany w kwietniu ukradł sprzed sklepu pojemnik na śmieci.

CZYTAJ TAKŻE:  Pokłócił się z żoną, wypił i... wsiadł za kierownicę

47-latek został doprowadzony do jednostki policji. Zadeklarował tam, że posiada pieniądze i może zapłacić zaległą karę grzywny. Funkcjonariusze umożliwili mu skorzystanie z tego prawa. Po dokonaniu wpłaty na rachunek bankowy sądu, jak również przedstawieniu zarzutów kradzieży, mieszkaniec powiatu grójeckiego został zwolniony do domu.

Czynności w sprawie kradzieży prowadzone są pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Grójcu.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię