Ukradli 320 biustonoszy? Zostali zatrzymani przez policję

1

PIASECZNO/LESZNOWOLA Policjanci z wydziału kryminalnego z Piaseczna zatrzymali dwie osoby podejrzewane o kradzież 320 biustonoszy. Do przestępstwa doszło na terenie jednego z centrów handlowych. 42-letni mężczyzna oraz 23-letnia kobieta trafili do policyjnej celi.

Kilka tygodni temu w jednym z centrów handlowych doszło do zuchwałej kradzieży. W czasie przyjmowania towaru osoby przechodzące sklepową aleją zabrały sprzed butiku z damską bielizną duży karton z biustonoszami.

Policjanci z wydziału kryminalnego z Piaseczna, którzy zajęli się tą sprawą, przeprowadzili działania operacyjne, które doprowadziły ich do Grójca. I tu w jednym z wytypowanych domów funkcjonariusze zatrzymali dwie osoby podejrzewane, 23-letnią kobietę oraz jej 42-letniego znajomego.

Oboje zostali osadzeni w policyjnej celi. Ponadto podczas sprawdzania ich danych w policyjnym systemie informacyjnym okazało się, że zatrzymany mężczyzna jest poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności.

Sprawę przejęli obecnie funkcjonariusze z komisariatu policji w Lesznowoli, którzy nie wykluczają, że zatrzymane osoby mogą mieć związek także z innymi przestępstwami.

AB/KPP

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię