Ukradli kable elektryczne, mamy ich na nagraniu. Pomóżcie w ustaleniu sprawców! [AKTUALIZACJA]

5

PIASECZNO Policjanci wydziału dochodzeniowo-śledczego piaseczyńskiej komendy poszukują sprawców kradzieży kabli elektrycznych o łącznej wartości blisko 60 tysięcy złotych. 

Policjanci piaseczyńskiego wydziału dochodzeniowo – śledczego prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży rozbójniczej kabli elektrycznych o wartości blisko 60 tysięcy złotych. Do zdarzenia doszło 29 lipca 2022 roku, a później ponownie 22 sierpnia 2022 roku na terenie hurtowni elektrycznej przy ulicy Jana Pawła II 62 w Piasecznie.

Funkcjonariusze zabezpieczyli nagrania z kamer monitoringu, które zarejestrowało wizerunek dwóch zamaskowanych mężczyzn, którzy uszkadzając ogrodzenie dostali się na teren firmy, a następnie dokonali kradzieży. Sprawcy dwukrotnie poruszali się tym samym pojazdem marki jeep wraz z przyczepą. Jak się okazało samochód był kradziony. Auto wróciło już do właścicieli, ale tożsamości sprawców kradzieży kabli dotąd nie udało się ustalić. 

Każdy, kto posiada istotne informacje, mogące przyczynić się do ustalenia tożsamości sprawców przestępstwa – proszony jest o kontakt z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie pod całodobowym numerem telefonu 47-72-45-213 bądź mailowo: [email protected].

5 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię