Ukradli ogrodzenie, wpadli na gorącym uczynku

0

PIASECZNO Policjanci z piaseczyńskiej patrolówki na gorącym uczynku złapali trzech mężczyzn podejrzewanych o dokonanie kradzieży ogrodzenia. Mężczyźni wybrali będący w trakcie budowy dom w Chyliczkach. Policjanci nie wykluczają, że mężczyźni mogą mieć na swoim koncie inne podobne przestępstwa.

Zaledwie kilka minut po zgłoszeniu policjanci z piaseczyńskiej patrolówki zatrzymali citroena, którym poruszali się trzej mężczyźni podejrzewani o kradzież. Okazało się, że ukradli elementy ogrodzenia z terenu budowy domu jednorodzinnego.

Bez prawa jazdy

Straty zdemontowanych elementów wyceniono na ponad trzy tysiące złotych. Ponadto okazało się, że 37-letni kierowca citroena mieszkaniec Warszawy w ogóle nie posiada prawa jazdy, a pojazd którym się poruszali został użyty tej nocy bez wiedzy jego prawowitego właściciela.

CZYTAJ TAKŻE:  Uciekał przez pół powiatu. Trwa policyjna obława

Po nitce do kłębka

Cała trójka (35-latek, 37-latek i 43-latek) trafiła do policyjnej celi. Policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego nie wykluczają, że podejrzani są odpowiedzialni za inne  podobne przestępstwa na terenie powiatu piaseczyńskiego. Śledztwo trwa.

KPP

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię