Ukrainiec udawał Litwina! Zjechał z drogi i uderzył w cztery samochody

0

PIASECZNO Powraca temat, który poruszyliśmy w czwartek 9 lipca. Policja podaje więcej szczegółów związanych ze zdarzeniem, w który ucierpiały cztery zaparkowane auta

Do nietypowej interwencji doszło w Piasecznie przy ulicy Julianowskiej. Kierowca toyoty z niewyjaśnionych przyczyn zjechał z drogi i uderzył w cztery samochody zaparkowane obok siebie. Policjanci z ruchu drogowego, nie dali się zwieść i podczas sprawdzania dokumentów sprawcy kolizji, zauważyli „pewną” nieprawidłowość jakościową sprawdzanego litewskiego dowodu osobistego.
Podczas rozmowy z 25- latkiem został on poproszony o podanie dokładnej daty urodzenia. I tu pojawił się kolejny problem, bo choć rok i miesiąc się zgadzały, to już dzień narodzin był zupełnie inny. Kierowca został zatrzymany. Dalsze czynności doprowadziły do ujawnienia ukraińskiego paszportu. Po sprawdzeniu okazało się, że zarówno litewski dowód, jak i prawo jazdy było sfałszowane. Ustalono także, że 25-letni obywatel Ukrainy wykorzystując nieprawdziwe litewskie dokumenty, od co najmniej dwóch lat był zatrudniony w jednej z firm transportowych. Sprawą zajęli policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego.

CZYTAJ TAKŻE:  Modernizacja ważnego odcinka drogi 721 coraz bliżej

AB

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię