Ukrywał się przed policją

1

PIASECZNO Policjanci z Piaseczna zatrzymali ukrywającego się przed wymiarem sprawiedliwości 33-latka. Mężczyzna 5 miesięcy spędzi w zakładzie karnym.

Wczoraj wieczorem oficer dyżurny piaseczyńskiej komendy otrzymał zgłoszenie dotyczące przemocy domowej. Zgłaszająca poinformowała, że potrzebuje pomocy, ponieważ jej partner nie chce opuścić mieszkania i jest poszukiwany. Na miejscu natychmiast pojawili się policjanci, którzy ustalili, że 33-latek faktycznie od dłuższego czasu ukrywa się przed wymiarem sprawiedliwości.

Mundurowi zatrzymali poszukiwanego. Decyzją Sądu Rejonowego Warszawa Śródmieście kolejne 5 miesięcy mężczyzna spędzi za murami zakładu karnego.

1 KOMENTARZ

 1. „… 5 miesięcy mężczyzna spędzi za murami zakładu karnego…”
  ========================================
  Mundurowi zatrzymali poszukiwanego, dokładając w ten sposób cegiełkę do fundamentów przyszłych awansów oraz poprawiając statystyki wykrywalności piaseczyńskiej komendy.
  Jednocześnie narazili Skarb Państwa na niebagatelne wydatki związane z osadzeniem „ukrywającego się przed wymiarem sprawiedliwości” w zakładzie karnym.
  Nie wiem, czy bardziej patriotyczne nie byłoby odwrócenie się i pozwolenie poszukiwanemu na dyskretne ulotnienie się z miejsca przemocy domowej i znalezienie sobie siedziby w jamie wyrytej pod sosną w Lasach Chojnowskich?
  Oczywiście na awans trzeba byłoby pracować dłużej…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię