Ukrywali 0,5 kg narkotyków

0

PIASECZNO Policjanci z wydziału kryminalnego piaseczyńskiej komendy zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o posiadanie środków odurzających.

We wtorek wieczorem na jednej z ulic Piaseczna kryminalni wylegitymowali 35-letniego obywatela Ukrainy. Ich działanie było celowe, ponieważ mieli informację, że mężczyzna może posiadać przy sobie środki odurzające. Nie mylili się. W trakcie prowadzonych czynności w odzieży mężczyzny znalezione zostały środki odurzające w postaci suszu roślinnego w foliowych zawiniątkach.

Kolejne swoje kroki policjanci skierowali do mieszkania, w którym zastali dwóch innych mężczyzn w wieku 31 i 37 lat. Tam również znaleźli środki odurzające. Łącznie mundurowi zabezpieczyli ponad pół kilograma narkotyków w postaci: mefedronu, kokainy, marihuany i amfetaminy. Zatrzymani, trzej mężczyźni trafili do policyjnnego aresztu.

CZYTAJ TAKŻE:  Dostał mandat za fałszywe dane

Po zebraniu przez śledczych materiału dowodowego podejrzewani zostaną doprowadzeni na przesłuchanie do prokuratury, gdzie usłyszą zarzuty w związku z naruszeniem przepisów Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

Za wprowadzanie do obrotu znacznej ilości środków odurzających grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię