Ulica Fabryczna nieoczekiwanie zamknięta!

3

PIASECZNO Dziś rano na kierowców chcących skręcić z ul. Puławskiej w ul. Fabryczną czekała niespodzianka. Zakaz wjazdu i zatarasowana droga.

Zwykle urząd miasta informuje o planowanych remontach dróg i zmianach w organizacji ruchu. Tym razem jednak kierowcy zostali zaskoczeni. W urzędzie dowiedzieliśmy się, że zamknięcie Fabrycznej nie jest spowodowane remontem drogi, ale pracami, które wykonuje Przedsiębiorstwo Ciepłowniczo Usługowe Piaseczno Sp. z o.o.

Jest robione rozdzielone przyłącze, do sieci ciepłowniczej będzie przyłączany budynek gminny oraz optyk po drugiej stronie Puławskiej – potwierdza prezes PCU Marek Trendel. – Druga część inwestycji będzie realizowana na odcinku od ul. Fabrycznej do ul. Chyliczkowskiej. Prace powinny być zakończone do końca sierpnia.

Jak się dowiedzieliśmy utrudnia na ul. Fabrycznej mogę potrwać ok. 2-3 tygodni.

Naciskamy na wykonawcę by zamknięcie drogi trwało jak najkrócej – zapewnia prezes PCU.

Drugiemu etapowi inwestycji będzie towarzyszyć zawężenie ul. Puławskiej, ale tylko w czasie przechodzenia z przyłączem na drugą stronę jezdni. Późniejsze prace będą prowadzone w ciągu miejsc parkingowych. Po ich zakończeniu kierowcy znów będą mogli parkować przy ul. Puławskiej. Wykonawca nie przywiduje żadnych utrudnień na ul. Chyliczkowskiej.

Adam Braciszewski

3 KOMENTARZE

  1. Rozumiem, że rano o godz.5.00 obudził się prezes i wpadł na pomysł rozbudowy sieci ciepłowniczej. Wykonał dwa telefony i zlecił wykonawcy zadanie, a wykonawca o 5.15 podjął decyzję o zamknięciu drogi na dwa miesiące. Urząd Miasta i Gminy jeszcze o tym zamknięciu nie wie, dlatego milczy z informacją dla mieszkańców???? Skrajna niekompetencja Burmistrza Putkiewicza i jego służb!!! Taka inwestycja wymaga uzgodnień, pozwoleń itd., a przede wszystkim czasu na jej przygotowanie. Można było mieszkańców uprzedzić o tym, ogłosić zmianę organizacji ruch itd. Jednak arogancja tej władzy jest tak ogromna, że nawet nie widzą powodu do poinformowania mieszkańców. Podejrzewam, że jak jakiś mieszkaniec zapyta np. Buregomaistra Widza o to zamknięcie, to zostałby ochrzaniony, że powinien się cieszyć, że prowadzą inwestycje. żenada i niekompetencja Burmistrza

  2. Mają w dupie mieszkańców, a dzisiaj (piątek) zalepiają dziury na trasie Piaseczno – Góra, korek niesamowity o 12 w południe, też nikt nie raczył poinformować. To po ch#j ten internet, no ale lansować się co oni to nie zrobili to całe artykuły.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię