Ulica zamknięta, strażacy wejdą do mieszkania [AKTUALIZACJA]

6

PIASECZNO Wstrzymano ruch na ul. Wojska Polskiego. Strażacy przy użyciu podnośnika wejdą do jednego mieszkań przy ul. Wojska Polskiego 5. W mieszkaniu przebywa starsza niepełnosprawna osoba, która nie może otworzyć drzwi, a potrzebuje pomocy

Na miejscu oprócz trzech zastępów straży pożarnej jest też policja i karetka pogotowia.

Nie wiemy w tej chwili gdzie dokładnie przebywa osoba– mówi mł. bryg. Łukasz Darmofalski z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Piasecznie. – Wiemy tylko, że nie może samodzielnie wstać. Wejdziemy do mieszkanie przez okno. 

AB

godz.11.58
W tej chwili ul. Wojska Polskiego jest już przejezdna. Strażacy otworzyli mieszkanie, a osoba trafiła pod opiekę ratowników medycznych.

6 KOMENTARZE

  1. Proszę mi wyjaśnić w jakim celu aż trzy zastępy straży. Rozumiem że potrzebna jest pomoc ale sytuacja jest określona więc chyba jeden by wystarczył.

  2. Ewo, takie sytuacje są traktowane perzez wszelkiego rodzaju służby jako ćwiczenia, ktorych nie zastąpią żadne symulacje…. I proszę mieć na uwadze, że pewnego słonecznego dnia, mogą również przyjechać ratować pani przysłowiowy tyłek, bo np. opcas z szpilek się w klepce zaklinował….

  3. Mogę Pana zapewnić że obcas od szpilek mi się nie zaklinuje. Jeżeli zaistniałaby sytuacja wymagająca pomocy to jeżeli nie jest to pożar to jeden zastęp napewno wystarczy. Domyślam się że tego wpisu dokonał właśnie strażak. Wiem że za wyjazd strażacy mają pieniądze i tylko o to chodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię