Umówił się na seks przez internet. Stracił 60 tys. zł…

5

URSYNÓW Za pośrednictwem portalu randkowego 42-letni mężczyzna umówił się z 32-letnią kobietą na intymną randkę. Nowa znajoma przyszła do jego mieszkania i jeszcze zanim doszło do zbliżenia, dosypała mu do drinka środka usypiającego


Kiedy 42-latek zasnął, kobieta wraz ze swoim 45-letnim partnerem, który czekał za drzwiami, splądrowała niczego nie podejrzewającemu mężczyźnie mieszkanie. Złodzieje ukradli 22 tys. zł w gotówce, dwa markowe smartfony, dokumenty, karty płatnicze, klucze oraz forda mondeo o wartości 36 tys. zł. Po przebudzeniu 42-latek zauważył, że jeden ze skradzionych smartfonów ma włączoną funkcję lokalizacji. W ten sposób namierzył swoją niedoszłą kochankę (przebywała w mieszkaniu przy ul. Puławskiej) i wezwał na miejsce policję. 32-latka i jej 45-letni partner zostali zatrzymani i najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie tymczasowym. Grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

TW

5 KOMENTARZE

    • Pewien młodzieniec nazywany był „baobab”. 🙂 Nie wiem jak teraz, ale za młodu nie miał zbyt wiele kasy, a mimo to od dziewczyn nie mógł się opędzić. Masz niewłaściwą perspektywę.

      • Na portalach często ogłoszenie matrymonialne kobiet zaczyna się od słów „szukam sponsora”. Z drugiej strony, która kobieta chce rodzić dzieci biedakowi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię