PIASECZNO Właśnie rozpoczęła się uroczysta gala z okazji ćwierćwiecza firmy DACPOL.


Firma DACPOL rozpoczęła działalność w 1992 roku. Specjalizuje się w kompleksowych dostawach podzespołów do: ENERGOELEKTRONIKI, ELEKTROTECHNIKI, ELEKTRONIKI, AUTOMATYKI i PNEUMATYKI. Zajmujemy się nie tylko działalnością handlową ale również doradczą, usługową i produkcyjną.

Reprezentuje ponad 150 czołowych producentów podzespołów czynnych i biernych, modułów pomiarowych i zasilających, wentylatorów, radiatorów, elementów indukcyjnych, elementów klimatyki szaf, kabli, złączy, materiałów izolacyjnych.

Oferuje także szeroką gamę elementów dla potrzeb automatyki przemysłowej i wyposażenie warsztatowe (narzędzia, przyrządy pomiarowe, preparaty chemiczne i inne) oraz akumulatory. Zajmuje się projektowaniem i produkcją bloków mocy, grzaniem indukcyjnym, produkcją i serwisem przemysłowych urządzeń pomiarowych.

AB

3 KOMENTARZE

  1. Wielka gala z okazji istnienia hurtowni przez 25 lat, gala odbyła się w nowym magazynie hurtowni.
    To już supermarkety lepiej świętują swoje istnienie na Polskim rynku, a to praktycznie ta sama branża tylko w tej hurtowni artykuły nie do jedzenia.
    Rzeczywiście jest co pokazywać. Jak można promować takie firmy, których właściciele w dodatku mają na sumieniu dziesiątki oszukanych pracowników, pewnie ten nowy magazyn został wybudowany za pieniądze, które właściciele hurtowni ukradli swoim pracownikom. Tylko pogratulować.

  2. Dzień dobry,

    Wypowiadam się w swoim imieniu, choć wiele Osób podziela tą opinię. Lecz się. A jakbyś chciał podyskutować jestem do dyspozycji. Tyle w temacie.

  3. Jestem w stanie uwierzyć że oszukują pracowników. Miałem z nimi wątpliwą przyjemność kontaktu. Osobiście nie polecam.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię