Urząd być może zmieni dostawcę prądu. Czeka na oferty!

2

KONSTANCIN-JEZIORNA Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna zaprasza do udziału we wstępnych konsultacjach rynkowych dotyczących zakupu energii elektrycznej dla gminy i jej jednostek organizacyjnych w latach 2023–2025. Zgłoszenia przyjmowane są do 24 lutego 2023 r. (piątek) do godz. 13.00.

Obecnym dostawcą energii elektrycznej dla gminy Konstancin-Jeziorna oraz jej jednostek organizacyjnych jest firma Orange sp. z o.o., z którą obowiązuje umowa do 30 kwietnia 2023 r. W związku ze zbliżającym się terminem jej zakończenia w piątek (17 lutego) konstanciński magistrat ogłosił wstępne konsultacje rynkowe dla dostawców energii elektrycznej na lata 2023–2025.

Podmioty zainteresowane udziałem w konsultacjach powinny wypełnić zgłoszenie wraz z niezbędnymi dokumentami i przesłać je mailem na adres: [email protected]. Jest na to czas do dnia 24 lutego 2023 r. (piątek) do godz. 13.00. Przeprowadzone wstępne konsultacje mają zakończyć się do 8 marca. Szczegółowe informację dostępne są do pobrania w załączniku poniżej.

2 KOMENTARZE

  1. Aby wyrobić się w terminie przetarg powinien być zorganizowany na początku stycznia. Ogłoszenie o tak dużej wartości wisi na stronie z zamówieniami 30dni. Otwarcie ofert, rozstrzygniecie, ewentualne odwołania, podpisanie umowy i mamy maj.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię