Urząd Skarbowy zamyka bramę przed koronawirusem i petentami. Co z deklaracjami?

1

PIASECZNO Urząd Skarbowy w Piasecznie, w związku z pandemią, wprowadza ograniczenia dla petentów. Do 10 kwietnia drzwi urzędu będą zamknięte. Deklaracje podatkowe można wrzucać do urny znajdującej się przy bramie lub przesyłać drogą elektroniczną


Przez najbliższe dwa tygodnie podatki będzie można rozliczać on-line poprzez e-PIT, e-Deklaracje oraz e-PUAP. Kto nie ma takiej możliwości będzie mógł osobiście udać się do urzędu przy ul. Energetycznej 5 i wrzucić wypełniony druk do stojącej przy zamkniętej bramie urny (na parking US nie ma obecnie wjazdu). Minus drugiego rozwiązania jest taki, że petent nie otrzyma potwierdzenia wpływu dokumentów. Z Urzędem Skarbowym w Piasecznie cały czas można kontaktować się poprzez e-PUAP, telefonicznie oraz mailowo.

TW

1 KOMENTARZ

  1. No tak, otwórzmy wszystkie instytucje, parki, place zabaw, restauracje i siłownie żeby mieszkańcy Piaseczna i okolic mieli gdzie pójść na spacerki i schadzki podczas odbywanej kwarantanny. Może jeszcze rozpalmy grille pod wejściami do wszystkich urzędów i banków bo jak widać to jest ulubione zajęcie niektórych ludzi na kwarantannie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię