Utalentowana mieszkanka Piaseczna laureatką międzynarodowego festiwalu

1

PIASECZNO Utalentowana mieszkanka gminy Piaseczno Sylwia Biernat została laureatką listopadowego OPPA 2022 – 39. Międzynarodowego Festiwalu Bardów

Udział w warszawskim festiwalu i jednocześnie konkursie OPPA był wypadkową ostatnich przedsięwzięć i sukcesów artystki, która jest jednocześnie skrzypaczką, pianistką, wokalistką, kompozytorką i autorką tekstów.

– Po zdobyciu trzeciej nagrody na Festiwalu Piosenki Dołującej zachciało mi się więcej – nie kryje Sylwia Biernat. – Zagrałam też parę koncertów i to mi dało motywację do dalszych eksperymentów muzycznych.

Ostatecznie Międzynarodowy Festiwal Bardów OPPA był dla niej łaskawy i umieścił ją w pierwszej piątce nagrodzonych laureatów. Warto podkreślić, że Sylwii Biernat towarzyszył na gitarze Paweł Piotrowicz, który również otrzymał honorowe wyróżnienie dla najlepszego akompaniatora imprezy.

– To dla mnie duży sukces i zachęta do dalszych muzycznych poczynań – mówi artystka. – Usłyszałam wiele miłych słów na temat swojej twórczości od jury, ale to co najważniejsze, to uznanie słuchaczy, którzy szczerze przeżywali moją muzykę i utożsamiali się z płynącymi z niej uczuciami. Dla mnie to duży sukces i… idę dalej tą drogą.

Tyl.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię