Utknęła pomiędzy wersalką a ścianą. Uratowali ją policjanci

1

PIASECZNO W środku nocy 93-latka zakleszczyła się pomiędzy wersalką a ścianą. Niestety nie potrafiła podać adresu, pod którym przebywała. Została odnaleziona dzięki pomocy i zaangażowaniu policjantów służby dyżurnej z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie.

Do nietypowego, ale dramatycznego zdarzenia doszło na terenie gminy Piaseczno. O godzinie 1 w nocy do policjantów pełniących służbę dyżurną zatelefonowała 93-letnia kobieta i poprosiła o pomoc. Z zebranych przez funkcjonariuszy informacji wynikało, że starsza Pani przewróciła się na tak niefortunnie, że zakleszczyła się pomiędzy ścianą a wersalką. Niestety nie potrafiła podać adresu, pod którym się znajdowała. Dom należał do członka jej rodziny, który w tym czasie przebywał za granicą.
Na szczęście zdołała sięgnąć po telefon komórkowy, by skontaktować się z policjantami. Mundurowi podczas rozmowy ustalali wszelkie szczegóły pozwalające określić lokalizację kobiety. Gdy przybyli na miejsce funkcjonariusze z wydziału prewencji wydostali zakleszczoną kobietę, która ze wzruszeniem i z wdzięcznością podziękowała za tak szybką pomoc.

AB/KPP

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię