Utop samochód i jedź pociągiem!

0

PIASECZNO/LESZNOWOLA Kierowcy narzekają na stan parkingów przy stacjach kolejowych. Po ostatnich opadach korzystanie z nich jest prawdziwym utrapieniem

– Parkingi „Parkuj i Jedź” (ang. Park&Ride) powinny zmienić nazwę na „Utop samochód i jedź”. To co się ostatnio na nich dzieje urąga wszelkim standardom – narzeka nasz Czytelnik Tomasz. – Czy naprawdę nikogo nie interesuje funkcjonalność tych parkingów? Dlaczego nikt nad nimi nie czuwa?- pyta retorycznie zdenerwowany mężczyzna.
– Można by przypomnieć włodarzom koziołkowa, że na takim parkingu przydałoby się odwodnienie – napisał do nasz Czytelnik Maciek i przysłał zdjęcia robione na parkingu w Piasecznie.
Jeszcze gorzej jest na parkingu przy stacji PKP w Nowej Iwicznej.

– Parkujący brodzą w błocie i kałużach, z których woda wlewa się do butów – sygnalizuje Czytelniczka Iza. – A niestety zmierzający do Warszawy nie jadą tam by pracować w polu ale w biurach – dodaje z goryczą kobieta. – Gmina nie dba o dobry dojazd mieszkańców do centrum stolicy – ocenia Iza i przesyła nam zdjęcie zalanego parkingu. – Tu przykład gotowego parkingu, na którym brakuje jedynie odwodnienia. Za chwile przyjdą jeszcze większe opady i wyzwania związane z zimą i będzie jeszcze gorzej.

AB/fot. Czytelnicy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię