Utrudnienia na drodze 79. Kilkukilometrowy korek

3

GÓRA KALWARIA Na wysokości Baniochy kierowców czekają utrudnienia spowodowane prowadzonymi pracami przy koszeniu i sprzątaniu przydrożnych rowów

– Korek w stronę Góry Kalwarii ciągnie się ze cztery kilometry – ostrzega jeden z kierowców. – Kończy się w okolicach Baniochy. Piątki to najtrudniejsze dni dla przejechania tej trasy, nie wiem kto wpadł na pomysł by pracę zorganizować akurat dziś? – oburza się kierowca.
Z naszych informacji wynika, że prace prowadzone są już od kilku tygodniu na różnych odcinkach drogi. Powyższe zdjęcie zostało zrobione 18 czerwca w okolicach Pilawy.

3 KOMENTARZE

  1. Kopią rowy które nie mają odpływów. Bez sensu robiona robota… Cała ta trasa to jakieś jedno wielkie nieporozumienie… A na nową o ile wogóle powstanie poczekamy jeszcze dłuuuuugoooo…. 🙁

  2. Dziwię się że władze powiatu umywają ręce i nie chcą się zająć przebudową tej drogi, tłumacząc, że jest to w gestii GDDKiA. Wszędzie remontuje się drogi a na tej, tak mocno obciążonej nie ma nawet lewoskrętów i codziennie stoimy w głupich korkach. Wstyd!

  3. Jedną sprawą jest to kiedy to robią- a kiedy mają robić? W nocy? Wtedy też ktoś będzie jechał i narzekał że robią. Drugą sprawą po co? Koszty olbrzymie, pożytek żaden, a po pierwszym deszczu dziury przy krawędzi będą takie same jak zawsze bo tiry zrobią swoje. Droga jest wąska i niewydolna ale jeszcze szybko jej nie przebudują.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię