Utrudnienia na ważnym objeździe. Kierowca: to skandal

4

PIASECZNO W związku z przebudową ul. Sienkiewicza i alei Polskiego Państwa Podziemnego wytyczono objazdy m.in. alejami Kalin i Kasztanów w Zalesiu Dolnym. – We wtorek na tych dwóch drogach zaczął się demontaż spowalniaczy – mówi pan Mirek, jeden z kierowców. – Od rana tworzą się tu korki. Czy nie można było przeprowadzić tych prac w innym terminie…?


Demontowane są spowalniacze na alei Kasztanów oraz alei Kalin. Miejsce po progach spowalniających zostało uzupełnione kamiennym kruszywem i piaskiem. Nie wiadomo ile jeszcze potrwają prace i czy spowalniacze zostaną w tych miejscach odtworzone. Zapytaliśmy o to gminę, czekamy na odpowiedź.

TW

4 KOMENTARZE

  1. Spowalniacze powinny być zdemontowane jeszcze przed wytyczeniem objazdu . Wyniesione przejście powinno zostać przy szkole a reszta to nie wiem w jakim celu tam jest .

  2. Brawo! Światła przy skrzyżowaniu al. PPP i Al. Kasztanów nie działają, demontują spowalniacze (mam nadzieje że to jednak tylko wymiana). Ufam, że nie skończy się to żadną tragedią. Tym bardziej że obok jest szkoła podstawowa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię