Utrudnienia w Konstancinie. Remont dróg

0

KONSTANCIN-JEZIORNA Sezon robót drogowych rozpoczął się już na dobre. W piątek (20 maja) frezowana będzie nawierzchnia ul. Głowackiego – od ul. Dolnej do pierwszego progu zwalniającego w Kierszku. To prace przygotowawcze do zaplanowanego na sobotę (21 maja) asfaltowania drogi. Kierowcy muszą się liczyć z utrudnieniami.

W najbliższych dniach mieszkańców Konstancina-Jeziorny czekają utrudnienia. W piątek (20 maja), od godzin porannych, frezowana będzie nawierzchnia ul. Głowackiego – od ul. Dolnej do pierwszego progu zwalniającego w Kierszku. Uwaga kierowcy! Mogą występować utrudnienia w ruchu, ale droga będzie przejezdna.

Kontynuację prac remontowych zaplanowano na sobotę (21 maja). Tego dnia drogowcy wyleją na wspomnianym odcinku nowy asfalt. Na ten czas droga zostanie wyłączona z ruchu, a kursująca ul. Głowackiego linia L16 będzie miała skróconą trasę – autobus z ul. Piaseczyńskiej skręci w ul. Chylicką – z pominięciem odcinka trasy na ul. Kołobrzeskiej, ul. Głowackiego i ul. Śniadeckich. Zmieniony rozkład będzie obowiązywał przez cały dzień. Szczegóły dostępne są na stronie www.wtp.waw.pl. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię