Utrudnienia w ruchu, frezowanie ulic

0

KONSTANCIN-JEZIORNA Od poniedziałku (8 listopada) do środy (10 listopada) planowane są prace remontowe w obrębie ulic Deotymy, Granicznej, Przyrzecze oraz na skrzyżowaniu ul. Sobieskiego z ul. Poprzeczną

 

Kolejne ulice w Konstancinie-Jeziornie doczekały się nowych nawierzchni. W ostatnich dniach prace remontowe, w ramach umowy na bieżące utrzymanie gminnych dróg, prowadzone były na:

  • 350-metrowym odcinku ul. Potulickich – od ul. Od Lasu do ul. Chodkiewicza;
  • 150-metrowym odcinku ul. Jaworowskiej – od ul. Uzdrowiskowej do skrzyżowania z ul. Potulickich, które również zostało wyremontowane;
  • 150-metrowym odcinku ul. Kopernika – od ul. Sobieskiego do ul. Wilanowskiej;
  • 772-metrowym odcinku ul. Podlaskiej w Parceli.

We wszystkich przypadkach roboty, które prowadziła firma Fal-Bruk Sp. z o.o. Sp. k. z Warszawy, polegały głównie na sfrezowaniu starego asfaltu i położeniu nowego.

Frezowanie jezdni ciąg dalszy

Ale na tym nie koniec. Od poniedziałku (8 listopada) do środy (10 listopada) planowane są kolejne prace remontowe. Tym razem na: ul. Deotymy – pomiędzy ul. Jałowcową a ul. Modrzewiową, ul. Granicznej – która będzie remontowana odcinkami oraz ul. Przyrzecze – na odcinku od ul. Gdańskiej do sklepu budowlanego Centrobud. W tych dniach drogowcy pojawią się także na skrzyżowaniu ul. Sobieskiego z ul. Poprzeczną. Wykonawcy proszą o nie parkowanie samochodów w tych miejscach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię