Utrudnienia w ruchu przy Orlenie. „Wahadło” zostanie zlikwidowane dopiero za dwa tygodnie

3

PIASECZNO Wkrótce zakończy się przebudowa odcinka drogi 721 od cmentarza komunalnego przy ul. Julianowskiej do stacji Orlenu przy ul. Mleczarskiej. To właśnie tam kilka dni temu powstało zwężenie, będące utrapieniem kierowców


Remont drogi trwa w sumie od dwóch lat i wiąże się z licznymi uciążliwościami – od kilku miesięcy utrudniony jest na przykład wjazd na stację paliw oraz teren kilku znajdujących się przy niej sklepów. Teraz pojawił się kolejny problem w postaci ruchu wahadłowego. Jeden pas ruchu (samochody są tam puszczane naprzemiennie) zaczyna się na wysokości Orlenu i prowadzi w kierunku Lesznowoli. Odcinek ma około 200 m. Niestety, w tym rejonie, co zrozumiałe, tworzą się spore korki.
– Ruch wahadłowy na tym odcinku potrwa do Bożego Ciała, a więc do 20 czerwca – informuje Monika Burdon, rzeczniczka realizującego inwestycję Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich. – Trwają tam prace przy konstrukcji drogi, a wkrótce będzie układana masa bitumiczna. Prosimy kierowców o wyrozumiałość i zachowanie ostrożności – dodaje.
Cała inwestycja ma zakończyć się do sierpnia. Drogowców czeka jeszcze m.in. przebudowa skrzyżowania ul. Wojska Polskiego z Okulickiego.

TW

3 KOMENTARZE

  1. A co się dzieje w Chyliczkach? Tam też ruch wahadłowy i koszmarne korki w obie strony. Żeby dostać się do Piaseczna trzeba chyba jechać przez Górę Kalwarię z Warszawy, bo w Chylicach kolejny remont. Czy naprawdę wszystko musi być remontowane w jednym czasie? Nikt tego nie koordynuje?

  2. Stałem dziś w obu korkach na obu wahadłach – delikatnie mówiąc tym synom, którzy zaplanowali remonty w tym samym czasie, ręki bym nie podał. Totalna bezmyślność urzędników.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię