Utrudniony dojazd do Głoskowa

3

PIASECZNO Mieszkańcy Głoskowa poinformowali naszą redakcję, że w związku z niedawną zmianą rozkładu linii 727 mają problem z dojazdem do swojej miejscowości.

Mieszkańcy podkreślają, że nie dość że autobus 727 kursuje co godzinę (w związku ze skróceniem części kursów do Domu Kultury w Piasecznie), to jeszcze linie L12 i 727 jeżdżą prawie o tej samej porze

Mieszkańcy pytają otwarcie czemu 727 nie może jeździć przynajmniej co 30 minut do Głoskowa i czy w najbliższym czasie możliwa będzie korekta rozkładu jazdy?
– W dniu 17 czerwca odbędzie się spotkanie konsultacyjne z sołtysami i radnymi z obszaru funkcjonowania linii 727 – informuje Bogdan Krawczyk z Wydziału Utrzymania Infrastruktury i Transportu Publicznego. – Tematem będą rozwiązania mogące rozszerzyć ofertę przewozową w obszarach wiejskich Głoskowa, Woli Gołkowskiej, Robercina, Kuleszówki, Antoninowa i Mieszkowa.
Dopiero po przeprowadzonych konsultacjach i ustaleniach z ZTM Warszawa będzie można przedstawić zmiany lub korekty rozkładu jazdy.
– Informacje na ten temat na pewno pojawią się na łamach strony urzędu – zapowiada Marcin Borkowski z Biura Promocji i Kultury Gminy Piaseczno.

Tyl.

3 KOMENTARZE

    • To znaczy że ludziom nie może się wygodniej żyć, bo będzie Pani zazdrosna ? Tak mi przykro… A nie było by fajnie jakby tak co 15 minut z każdej wioski w gminie odjeżdżał autobus ? Woli Pani co godzinę ? To proponuję jeździć tylko tymi o równej godzinie np… Nie wstyd Pani pisać takie rzeczy ?

  1. Podobnie o tej samej porze jeżdżą L13 z parą L17, L19 w weekendy, takt kursowania 710 z Piaseczna do Chylic w godzinach szczytu 10-20-10-20, w weekendy 20-40, pozbawienie wschodniego Piaseczna połączenia z Warszawą, to perełki zmian na lepsze, w Piasecznie nikt nie panuje nad komunikacją

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię