Uwaga kierowcy! Ulicami przechadza się łoś

6

PIASECZNO – Na skrzyżowaniu ul. Julianowskiej i Urbanistów błąkał się łoś – mówi jedna z naszych Czytelniczek.

Ogromy łoś wyłonił się z ciemności i poszedł wzdłuż torów, w sąsiedztwie działek rekreacyjnych w kierunku ulicy Puławskiej.
– Zawiadomiła straż miejską – mówi nasza Czytelniczka.  – Można się nieco przestraszyć jak wyjdzie z ciemności – przyznaje kobieta.
Warto by kierowcy zachowali szczególną ostrożność. Wychodząc na ulicę ogromny łoś może spowodować realne niebezpieczeństwo.

AB

6 KOMENTARZE

  1. Ten łoś Sobie tu wędruje już dłuższy czas w zasadzie co rok tu pojawiają się takie zwierzęta więc rzeczywiście wielkie halo żeby publikować to na takim portalu. One później sobie chodzą torami wzdłuż w stronę lasu kabadzkiego są tu też dziki i sarny króliki bażanty i inne zwierzęta.

  2. Znajdują się tu również sarny, dziki, zające, kuropatwy i inne zwierzęta leśne, a ten los wędruje Sobie tu dłuższy czas później idzie Sobie w stronę kebat. Rzeczywiście temat roku żeby o tym pisać…

  3. Ale warto informować kierowców, aby zwrócili szczególną ostrożność w tym rejonie. Nie każdy tam mieszka i zna okoliczności przyrody. Dobrze wrzucać takie informacje.

  4. Dobrze, że są tu informacje o takich sprawach, bo nie wszyscy mieszkają w Piasecznie od wielu lat. Lepiej by wiedzieli jakie u nas w gminie przeróżne atrakcje 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię