UWAGA! Kolejne zmiany w organizacji ruchu

5

PIASECZNO Władze Piaseczna dokonują kolejnych zmian w organizacji ruchu by usprawnić poruszanie się autem na czas remontu skrzyżowania ul. Jana Pawła II z ul. Dworcową

Pierwsza zmiana nastąpiła dla jadących ul. Jarząbka i Żytnią. Teraz skręcający z Jarząbka w prawo, w ulicę Żytnią mają pierwszeństwo. Analogicznie – wyjeżdżając z Żytniej w lewo w Jarząbka, jedziemy drogą z pierwszeństwem przejazdu (fot. u góry). Jadący ul. Jarząbka od strony ul. Jana Pawła II ustępują pierwszeństwa wyjeżdżającym z ulicy Żytniej.
Druga zmiana nastąpiła na skrzyżowaniu ul. Żytniej z ul. Jana Pawła II. Teraz to Żytnia jest ulicą z pierwszeństwem przejazdu.

reklama

WPI TAXI Piaseczno

5 KOMENTARZE

  1. Powinni jeszcze przywrócić pierwszeństwo dla Kościuszki, zamiast dla Nadarzyńskiej. Ta zmiana jest całkowicie nie zrozumiała biorąc pod uwagę jak duży jest ruch na Kościuszki.
    I niech ktoś zobaczy co zrobiły półgłówki remontujące w sobotę tory kolejki na Dworcowej. Asfalt pomiędzy torami jest dużo niżej niż same tory i auto wpada jak w dziurę zamiast jechać w miarę płynnie. Kto im to w ogóle odebrał? Czy ktoś w tym mieście o czymś myśli?

    • Jeszcze dla podróżujących busem logiczny rozkład jazdy należy przedstawić, powiesić czytelną trasę i w miarę punktualny odjazd.
      Tu mieszka mnóstwo UCZNIÓW, mobilnych inaczej!!! odpowiedzialni za porzadek!!!

  2. Ul Pomorska kopia dziennie po 5 m nie da sie jechać normalnie po kopaniu zostawiają wyrwy gorsze niz polna droga nikt sie nie zainteresuje bo po co a pracownicy którzy tam pracują ciągle opierają sie o łopatę i patrzą w telefon lub siedzą i śpią mam nawet zdjęcie jak pracownik śpi kto pozwolił takiej firmie wykonywać taka inwestycje ludzie czy wy jako mieszkaniecy jesteście ślepi ul Broniewskiego zostawili tak rozkopana ze nie da sie jechać kto za to odpowiada? Dlaczego nikt się nie zainteresuje?

  3. Bardzo dobre zmiany, właśnie aż się prosiło by Żytnia miała pierwszeństwo. Tylko uwaga – ludzie, patrzcie na znaki! W czasie tylko jednego mojego przejazdu aż dwa razy przede mną omal nie doszło do dzwona, bo niektórzy jadą na pewniaka jak kiedyś.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię