Uwaga! Policja poszukuje mężczyzny ze zdjęcia

4

PIASECZNO Policja w Piasecznie poszukuje sprawcy kradzieży paliwa, do której doszło w lipcu 2022 roku na terenie jednej ze stacji paliw w Piasecznie. Wszystkich, którzy rozpoznają osobę ze zdjęcia prosimy o kontakt z policjantami.

Policjanci piaseczyńskiego Wydziału Wykroczeń prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży paliwa o wartości 217,74 zł. Do zdarzenia doszło 25 lipca 2022 roku na terenie stacji paliw w Piasecznie, ul. Okulickiego 1.Wizerunek mężczyzny został zarejestrowany przez kamery monitoringu.

Każdy, kto rozpoznaje osobę ze zdjęcia lub posiada istotne informacje, mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamości – proszony jest o kontakt z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie pod całodobowym numerem telefonu 47-72-45-213 lub policjantem prowadzącym tę sprawę tel. 47 72 45 241, powołując się na nr. KPP PR W 2760/22. Informacje można też przesyłać mailowo: [email protected]\

 

Źródło: KPP

4 KOMENTARZE

  1. To jest kierowca Ubera, Bolta.
    Widać, że ich ceny wynikają nie tylko z bardzo niskiej jakości i bezpieczeństwa świadczonych usług ale także ze zwykłego złodziejstwa.

  2. Fotka niezbyt wyraźna, ale z pewnością na tyle, żeby stwierdzić, że „z gęby” to ten gostek z pewnością nie przypomina Polaka. W tym przypadku policja zdecydowanie powinna zainteresować z się przybyszami ze Wschodu, takiego bardziej południowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię