Uwaga, przybyła jednokierunkowa ulica!

6

PIASECZNO Od wczoraj w Piasecznie przybyła kolejna jednokierunkowa ulica. Kilka dni temu na ul. Zgoda rozrysowano wzdłuż ulicy miejsca parkingowe. W piątek przybył znak zakazu wjazdu oraz oznaczenie drogi jednokierunkowej.

Od wczoraj po ulicy Zgoda jeździmy tylko w jednym kierunku. Jeden pas drogi został przeznaczony na miejsca parkingowe, które zostały wymalowane już kilka dni temu. W piątek  postawiono znaki, które ostatecznie określiły nową organizację ruchu na odcinku Ul. Zgoda od Młynarskiej do Chyliczkowskiej. Zakaz wjazdu od strony ul. Chyliczkowskiej oraz ruch jednokierunkowy od strony Młynarskiej.

CZYTAJ TAKŻE:  Wpadło 14 rowerzystów, wynik policyjnej kontroli z powietrza

Zniknął znak nakazu jazdy w prawo w ul. Chyliczkowską, zastąpił go znak STOP. Ale jak informuje burmistrz Robert Widz- Podobnie jak dotychczas będzie można z niej skręcić tylko w prawo w ul. Chyliczkowską.

6 KOMENTARZE

  1. Jeszcze trochę i tak „usprawnią” poruszanie się po Piasecznie, że wszystkie ulice staną się jednym wielkim miejscem parkingowym. Taki będzie korekt.

    Może pan wiceburmistrz Widz zacznie od siebie i sobie przed domem zrobi ulicę jednokierunkową, a potem pokaże wszystkim jak codziennie dojeżdża do pracy w Urzędzie Miasta rowerem? Bo przecież dojeżdża rowerem, skoro tak wszystkich chce nas na niego przesadzić, prawda?

      • W samej zasadzie ulicy jednokierunkowej ? – nic. Ale popatrz na Puławską między Młynarską a Chyliczkowską z jednokierunkowej dwupasmowej zrobili jednokierunkową jednopasmową ale dwie ścieżki rowerowe, z ok 40 miejsc parkingowych zrobili ok 10 miejsc parkingowych i w dodatku płatnych. Gdzie tu sens i logika. Czekam na temperatury rzedu -20`C, ile wtedy w ciągu doby rowerów przejedzie tymi wspaniałymi ścieżkami a ile samochodów ulicą?

  2. Ciekawe komu te usprawnienia Piaseczno będzie jednak wielkim korkiem a wszyscy będziemy oddychać spalinami władzy piaseczyński ej coś się w głowach Po bało

    • Przecież i tak pojadą, przecież im wszystko wolno. Jeśli nie oni to kto??? Nawet jeśli zrobisz ,,fotkę,, to jak znaleźć? Za to samochód i płacący podatki jest na widelcu. I niech mnie ktoś przekona, że nie ma świętych krów??? Dla kogo te ,,ulepszenia,,??

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię