Uwaga, w poniedziałek niektóre urzędy zamknięte

0

Z racji święta 15 sierpnia, które w tym roku przypadało na sobotę, niektóre urzędy  w poniedziałek 17 sierpnia będą nieczynne.


 

15 sierpnia obchodziliśmy dwa święta: kościelne – Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny i państwowe – Wojska Polskiego. Ustawowo jest to dzień niepracujący. W związku z tym, że w tym roku przypada on w sobotę, zgodnie z kodeksem pracy, pracodawca powinien oddać pracownikom jeden dzień wolny. Z tego powodu w poniedziałek 17 sierpnia nieczynne będą: Urząd Miasta i Gmin w Konstancinie-Jeziornie i Urząd Gminy w Lesznowoli

Urząd Gminy Lesznowola informuje, że wszystkie osoby, które były umówione do filii Wydziału Komunikacji w Urzędzie Gminy w Lesznowoli zostaną obsłużone w Wydziale Komunikacji i Transportu w Piasecznie ul. Czajewicza 2/4. Istnieje również możliwość zmiany terminu wizyty w filii w Lesznowoli z dnia 17.08.2020, kontakt: 22 708 92 24. W tym dniu Urząd Stanu Cywilnego w Lesznowoli będzie pełnił dyżur telefoniczny. Dyżur dotyczy spraw związanych ze sporządzeniem aktu zgonu osoby zmarłej na terenie gminy Lesznowola. Kierownik USC dyżuruje w dniu 17 sierpnia br. w godz. od 8.00 do 12.00. pod nr tel. 512 581 154.

W najbliższy poniedziałek nieczynny będzie również Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna. Nie dotyczy to Straży Miejskiej oraz Urzędu Stanu Cywilnego, ale wyłącznie w zakresie rejestracji aktów zgonu.

Sprawy urzędowe będzie można jutro załatwić w gminach Góra Kalwaria, Piaseczno,  Prażmów oraz Tarczyn.

 

Wyjątek stanowią Wydział w normalnych godzinach pracy urzędu. Dyżury w tym dniu będą pełniły Straże Miejskie w Piasecznie, Konstancinie-Jeziornie, Górze Kalwarii i Tarczynie.

NAB

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię