Uwaga! Zakup biletów on-line tylko do końca listopada

0

Wraz z końcem listopada tego roku zakończymy sprzedaż biletów długookresowych za pośrednictwem strony internetowej. Zachęcamy do korzystania z aplikacji mobiWAWA.

Środa, 30 listopada będzie ostatnim dniem, kiedy będzie można kupić bilet długookresowy na stronie internetowej wtp.waw.pl. Narzędzie to pozwala na zakup biletów 30- i 90-dniowych oraz Biletów Seniora, a następnie jego aktywację w jednym z urządzeń dostępnych m.in. w biletomatach i Punktach Obsługi Pasażerów. Bilety nabyte w ten sposób będzie można aktywować do 28.02.2023 r.

Wygodną alternatywę dla tego sposobu dystrybucji biletów stanowi aplikacja na smartfony mobiWAWA dostępna od wakacji tego roku. Jej użytkownicy mogą kupować bilety 30- i 90-dniowe, w tym bilety warszawiaka i warszawianki.

Wystarczy pobrać aplikację na portalu mojaWARSZAWAstronie internetowej WTP lub bezpośrednio w sklepach App Store i Google Play. W następnym kroku trzeba zarejestrować konto użytkownika i zalogować się na nie. Bilety kupione w aplikacji można za jej pośrednictwem aktywować, przedłużać oraz zawieszać i odwieszać. Umożliwiają także otwieranie bramek metra.

Obecna wersja aplikacji nie pozwala na przeniesienie biletu z dotychczasowej (plastikowej) Warszawskiej Karty Miejskiej do telefonu. Zachęcamy do zakupów w aplikacji po zakończeniu ważności biletu obecnie wgranego na Warszawskiej Kacie Miejskiej.

Szczegółowe informacje o aplikacji mobiWAWA są dostępne w zakładce „Aplikacja mobiWAWA”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię