Uwaga zmiany na Puławskiej! Zwężenie w związku z jej przebudową

3

PIASECZNO Wykonawca przebudowy DK79 informuje o planowanej zmianie organizacji ruchu przebudowywanym odcinku ulicy Puławskiej w Piasecznie.

W związku z prowadzoną przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad inwestycją polegającą na rozbudowie do trzech pasów ruchu odcinka drogi krajowej 79 od ul. Energetycznej do ul. Syrenki, wykonawca planuje od 5 lipca 2022 roku wprowadzić nową czasową organizację ruchu. Jezdnia w kierunku Warszawy zostanie zwężona do jednego pasa ruchu. Ruch do Piaseczna będzie się odbywał tak jak do tej pory, czyli na funkcjonującej przewiązce. Wprowadzenie nowej organizacji ruchu zaplanowane jest na godz. 20.00 w dniu 5 lipca 2022 r.

W kolejnym etapie, który ma zostać wprowadzony 9 lipca o godzinie 22.00, Wykonawca będzie układał warstwę ścieralną na nitce wschodniej (w kierunku Warszawy) z utrzymaniem dojazdu do stacji benzynowej. Na nitce zachodniej ruch będzie się odbywał na dwóch pasach w kierunku Piaseczna oraz na jednym pasie w kierunku Warszawy.

W kolejnym etapie, do czasu ostatecznego odbioru inwestycji i udzielenia zezwolenia na wprowadzenie stałej organizacji ruchu GDDKiA planuje dopuścić ruch na dwóch pasach dla każdego kierunku. Wprowadzenie tego etapu tymczasowej organizacji ruchu planowane jest na wieczór 10 lipca 2022 r.

3 KOMENTARZE

  1. To jest jakiś cyrk. Taka inwestycja powinna być wykonana w przeciągu miesiąca a nie rozbijać ją prawie na rok. Na tym odcinku nic się nie dzieje od dłuższego czasu. Zamiast usprawniać i zmniejszać korki, zwiększają je. Ta prowizorka i tak nie rozwiązuje problemu z większymi opadami i zalegającą wodą pod wiaduktem (nadal tam będzie stać).

  2. A pisalem kiedys ze te naprawy i przebudowy robia fryzjerzy. Bez urazy Panowie fryzjerzy. Tak jest w calym Piasecznie i okolicy. To sie nazywa CHODOWLA INWESTYCJI.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię