Uwaga! Zmiany na ulicach w centrum miasta. Patrzcie na znaki!

4

PIASECZNO Dziś oficjalnie został przywrócony ruch kołowy na ulicy Puławskiej. Zmianie uległa organizacja ruchu na ul. Młynarskiej, teraz na całej długości jest ona dwukierunkowa.

1 września oficjalnie zakończył się I etap remontu Puławskiej. Ruch kołowy został przywrócony. Apelujemy do kierowców o rozwagę. Po przebudowie zmieniła się organizacja m.in. na ul. Młynarskiej oraz ul. Puławska na odcinku od Szkolnej do Chyliczkowskiej.

Uwaga! Młynarska stała się ulicą dwukierunkową, co dla wielu kierowców okazało się dużą niespodzianką i może stać się przyczyną kolizji. Zachowajmy w tym miejscu szczególną ostrożność i zasadę ograniczonego zaufania.
– Ludzie jeżdżą na pamięć – alarmuje nas jeden z kierowców. – Dziś gdy skręciłem w Młynarską z Puławskiej niektórzy kierowcy myśleli, że jadę pod prąd. Jeden z nich nawet na mnie trąbił i stukał się w czoło.

CZYTAJ TAKŻE:  Wpadło 14 rowerzystów, wynik policyjnej kontroli z powietrza

Puławska po remoncie stała się ulicą jednopasmową aż do Chyliczkowskiej. Ten fakt też może powodować problemy, dla tych którzy jeżdżą po Piasecznie od wielu lat, mówiąc kolokwialnie „na pamięć”.

Na ulicach pojawiły się znaki o płatnym parkowaniu, nie ma jeszcze parkometrów. Gmina nie podaje konkretnego terminu rozszerzenia Strefy Płatnego Parkowania. Zachowajmy czujność.

4 KOMENTARZE

  1. Po tylu latach to taka zmianę trzeba odpowiednio oznaczyć. Jak szedłem rano 1 września z dzieckiem na rozpoczęcie to nic nie zauważyłem, do tego kierowcy jeździli po staremu. O zmianie dowiedziałem się z gazety bezpłatnej. Słupki i strzałki na drodze pojawiły się dopiero później. Jakaś tablica zmiana organizacji ruchu itp powinna być tam wcześniej z każdego kierunku.

  2. Taaaa. Ścieżka rowerowa od strony Warszawy skręca przed skrzyżowaniem z chyliczkowską w lewo. Prosto w krawężnik. Lecąc prosto z roweru można świeże gazety w kiosku zakupić.
    Nie można beż fuszerki czegoś zrobić???

  3. A najlepsze jest, że jak jedziesz samochodem ulica Warszawską zgodnie ze strzałkami na asfalcie to skręcasz w lewo w Młynarska i walisz czołówkę.

    Geniusze normalnie 😂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię