Uważajcie! Gigantyczna dziura w jezdni!

3

PIASECZNO Groźna wyrwa w asfalcie znajduje na ul. Pod Bateriami, tuż za delikatesami Pod Dębem na pasie dla jadących w stronę Gołkowa

– Ta dziura jest głęboka i może stanowić poważne zagrożenie – alarmują kierowcy. – Była zabezpieczona jakimś pachołkiem, ale teraz po nim nie ma już śladu.
Fragmenty plastików walające się po jezdni świadczą o tym, że już niejeden kierowca uszkodził w tym miejscu swoje auto.
– Takie uszkodzenie jezdni może nie tylko spowodować poważną awarię samochodu, ale także doprowadzić do wypadku – zwraca uwagę jeden z naszych Czytelników.

3 KOMENTARZE

  1. Zorganizowałbym debatę na temat tej dziury w Programie Pierwszym TVP, gościem obowiązkowo musi być Piotr Lisiewicz, chuligan z Gazety Polskiej. Klimat, jeśli to będzie na żywo w sobotę gdzieś około 22, oczywiście debata poprzedzona filmem dokumentalnym badającym w jako sposób to powstało. Oraz proszę państwa, idąc od skrzyżowania Chyliczkowska/Armii Krajowej w kierunku najwyższego budynku w Piasecznie: Dlaczego w pewnym momencie wydeptanej ścieżki pojawiają się trzy betonowe płyty? Po co one, skoro ścieżka jest wydeptana? Kiedy powstały? Czy istniały w roku 2002? Ciekawe, co powie na to Piotrek Lisiewicz. Zapraszam państwa serdecznie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię