Uwieliny chcą mieć swoją maskotkę! Zapraszamy do konkursu

0

PRAŻMÓW Do 5 marca będzie trwał konkurs na maskotkę promocyjną Uwielin. Jego celem jest wyłonienie najlepszego, oryginalnego projektu maskotki, która będzie służyła promocji miejscowości – w formie kostiumu, a być może także pluszowej zabawki.

Konkurs ma charakter otwarty – jego organizatorem jest sołtys Uwielin Teresa Wójcicka, we współpracy z Elżbietą Bela, nauczycielką w Szkole Podstawowej w Uwielinach.
– Uwieliny są miejscowością w której mieszkańcy potrafią wiele wspólnie zrobić, wzajemnie się wspierać i motywować – podkreśla sołtys Teresa Wójcicka. – Ponadto na terenie naszego sołectwa znajduje się duża szkoła, z którą bardzo dobrze układa się współpraca. Organizujemy jako okołoszkolna społeczność wiele lokalnych imprez. W naszej wsi jest też OSP, która w tym roku będzie obchodzić 90-lecie. Mam nadzieję, że zrealizowanie takiego projektu jeszcze bardziej nas wszystkich zjednoczy we wspólnym działaniu. Maskotka będzie towarzyszyć nam na festynach i różnych imprezach. Będzie też mogła witać pierwszego września każdego z uczniów, którzy będą rozpoczynali naukę w naszej szkole – mówi sołtys i dodaje, że ma nawet pomysł na imię dla maskotki. – Żeby nie zapeszać jeszcze go nie zdradzę. Powiem tylko, że będzie związane z historią naszej miejscowości.
Zapraszamy wszystkich do udziału w konkursie. Regulamin i formularz zgłoszeniowy jest dostępny na stronie urzędu gminy w Prażmowie, o tutaj!

AB

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię