Uwięziona sarna odzyskała wolność

1

PIASECZNO W środę wieczorem pracownicy fundacji Animal Rescue wypuścili na wolność sarnę, która utknęła na działce znajdującej się przy ulicy Czerwonej Poziomki w Chyliczkach


Zwierzę zauważyła we wtorek rano pani Agnieszka, nasza czytelniczka.
Sarna dostała się jakoś na ogrodzoną posesję i najwyraźniej ma problem z wydostaniem się – alarmowała. – Zawiadomiłam już straż miejską. Zwierzę nie ma jedzenia i wody. Musi być przestraszone, bo na sąsiedniej działce mieszkają psy, a nieopodal znajduje się ruchliwa droga łącząca Piaseczno z Konstancinem.
Wracając z pracy, pani Agnieszka znów widziała sarnę.
Przyniosłam jej trochę jabłek i bułek – opowiada. W środę wieczorem na miejscu zjawili się zaalarmowani przez straż miejską pracownicy fundacji Animal Rescue.
Za zgodą właściciela nieruchomości rozszczelniliśmy nieco siatkę i wypuściliśmy sarnę na wolność – opowiada Dawid Fabiański z Animal Rescue. – Od razu pobiegła w zarośla, gdzie czekał na nią koziołek. Zrobiliśmy to dopiero o zmroku ze względu na duże natężenie ruchu na pobliskiej drodze. Chcieliśmy uniknąć sytuacji, że zwierzę wpadnie pod koła samochodu – wyjaśnia.

TW

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię