Uzdrowisko dla kombatantów

1

KONSTANCIN-JEZIORNA Uzdrowisko Konstancin-Zdrój już od piętnastu lat gości w swoich obiektach grupy kombatantów, którzy korzystają nie tylko z profesjonalnej kadry medycznej oraz nowoczesnego sprzętu rehabilitacyjnego, ale również z solankowego klimatu dzięki okolicznej tężni oraz wyjątkowych warunków krajobrazowych.

Specjalnie organizowane turnusy, dedykowane seniorom, osobom, które poprzez swoją historię, podupadły na zdrowiu, a dzisiaj potrzebują ciszy i spokoju oraz profesjonalnej opieki rehabilitacyjnej, która na dłużej pomaga im zachować komfort życia.

Dzisiaj Uzdrowisko Konstancin-Zdrój wychodzi krok dalej w pomocy kombatantom – wraz z Urzędem Miasta Konstancina-Jeziornej – z Konstancińskim Domem Kultury „Hugonówka” oraz Fundacją Daj Głos i DEM’a Promotion Polska– organizuje koncert charytatywny na rzecz kombatantów „Niepokonane miasto. Cześć i chwała Bohaterom!”.
27 lipca o godz. 17:00 w Konstancińskim Domu Kultury odbędzie się koncert charytatywny na rzecz kombatantów, którzy przebywają i będą przebywać w Uzdrowisku Konstancin-Zdrój na leczeniu sanatoryjnym. Całe wydarzenie jest organizowane z okazji 15-lecia przyjazdów kombatantów z Litwy, Białorusi, Ukrainy oraz Polski do Uzdrowiska Konstancin-Zdrój. To właśnie w konstancińskim zdroju uzyskują właściwą pomoc oraz leczenie i rehabilitację, która pozwala im na jak najdłuższe zachowanie zdrowia i komfortu życia w podeszłym wieku.

– Jesteśmy dumni z tego, że to właśnie nasze Uzdrowisko od 15 lat może gościć i rehabilitować tak zasłużonych ludzi. Naszą pomocą i wsparciem możemy im w jakiś sposób odwdzięczyć się za oddanie, jakim wykazywali się pełniąc swoją służbę. Dzisiaj to my jesteśmy im winni pomoc. Dlatego poza organizacją turnusów rehabilitacyjnych, postanowiliśmy wspólnie z partnerami z Konstancina Jeziornej w tym z samorządem lokalnym, zorganizować coś więcej. Koncert charytatywny będzie takim właśnie wydarzeniem. Specjalnie dla naszych kombatantów zaprosiliśmy artystów, którzy wykonają utwory, upamiętniające historyczne wydarzenia. A dochód ze sprzedaży cegiełek podczas koncertu zostanie przekazany na rzecz naszych kombatantów-podopiecznych, aby mogli jeszcze intensywniej korzystać z naszej pomocy medycznej – mówi Robert Moskwa, Dyrektor Marketingu i Sprzedaży w Uzdrowisku Konstancin-Zdrój.

Uzdrowisko Konstancin-Zdrój serdecznie zaprasza na koncert charytatywny na rzecz kombatantów 27 lipca br. (sobota), godzina 17:00 w Konstanciński Dom Kultury Hugonówka. Wstęp wolny!
Mile widziany zakup cegiełek, z których dochód zostanie przeznaczony dla grup kombatanckich.

1 KOMENTARZ

  1. Tak się zastanawiam, co to za kombatanci z Litwy i Ukrainy? Czyżby to byli sędziwi, zasłużeni szaulisi, UPA-owcy i żołnierze SS-Galizien?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię