Użyli kos spalinowych! Posypały się niewybredne komentarze

2

PIASECZNO Podczas udrożnienia rowu melioracyjnego biegnącego wzdłuż torów kolejki wąskotorowej w Złotokłosie użyto kos spalinowych

– Musiliśmy udrożnić przepust, bo zbierała się woda – wyjaśnia Michał Duraj z Piaseczyńsko-Grójeckiego Towarzystwa Kolei Wąskotorowej. – Żeby to było możliwe i można było się do niego dostać należało odciąć roślinność.

Zdjęcie osób pracujących przy udrażnianiu przepustu pojawiło się na jednej z lokalnych grup facebookowych. Posypały się przykre komentarze.
– To jest żart? Już w jednej gminie koszono w tym roku trawę pod śniegiem, ale widzę, że Piaseczno też chce być pośmiewiskiem. Absurdów u nas ciąg dalszy – skomentowała jedna z mieszkanek.

– To jest tak że firma która wzięła już pieniądze właśnie za utrzymanie zieleni, nie wywiązała się z kontraktu i teraz te zaległości nadrabia aby kasa się zamknęła na koniec roku – spekulował inny z uczestników konwersacji.
– Debili jak widać i u nas w nie brakuje – dodał kolejny uczestnik rozmowy. – Może by tak im podpowiedzieć że to nie ta pora roku.

Przykre, że ciężka praca osób dbających o odwodnienie pobliskiej ul. Warszawskiej naraziła ich na tak nieprzyjemną reakcję mieszkańców. Przed wygłoszeniem opinii i sformułowaniem tak radykalnych i obraźliwych ocen, warto najpierw dowiedzieć się jaki był cel prowadzonych prac. Albo samemu zakasać rękawy i pokazać, że można udrożnić przepust bez narzędzi.

2 KOMENTARZE

  1. a to nie jest tak, ze ktos zapomnial skosic trawe jesienia i teraz wyszedl bareja? proba usprawiedliwiania bzdury. chcielismy dobrze a wyszlo jak zawsze. 😉

  2. no cóż, sporo „arystokracji” zjechało się do Piaseczna w ostatnich latach i taki wlasnie poziom prezentują … ale grunt ze można było sie z kogoś pośmiac, powyzywac od debili. Codziennosc w piasecznie , a jaka kultura na drogach 😀 z prawego pasa w lewo +w gratisie środkowy palec, jak zwrócisz uwagę ..

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię