Volkswagen uderzył w drzewo! Autem jechał mężczyzna z dzieckiem

7

GÓRA KALWARIA Do wypadku doszło na Mikówcu na drodze 79, nieopodal skrętu w ul. Tęczową

Około 50-letni mężczyzna podróżujący z ok. 5-letnim dzieckiem zjechał z ulicy i uderzył w drzewo. Na miejsce przyjechało pięć zastępów straży pożarnej oraz karetka pogotowia. Początkowo otrzymaliśmy dramatyczną wiadomość o reanimacji dziecka, ale jak się okazało na szczęście młody pasażer nie doznał poważnych obrażeń.
– Osoby jadące autem samodzielnie je opuściły – poinformował nas mł. bryg. Łukasz Darmofalski z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Piasecznie. – Trafiły pod opiekę strażaków, na następnie ratowników z pogotowia. Ruch odbywa się wahadłowo.


7 KOMENTARZE

    • Myślę że jachał za wolno. Przecież wiadomo że samochód jest z metalu, a drzewo z drewna. A przecież wiadomo co jest bardziej wytrzymałe. Gdyby jechał szybciej to drzewo by nie wpadło na samochód, tylko ustąpiło i się przewróciło do tyłu. Opowiadali to w telewizji rajdowiec taki kiedyś. Dodatkowo szybka jazda jest bardziej bezpieczna, bo krócej jesteś na drodze, w więc nie może być wypadku.

    • Żeby siary nie było. Za każdy wyjazd leci kaska dla takiej załogi OSP, dlatego czasami do drobnej stłuczki pędzą na wyścigi różne „straże”.

      • Zajmijcie się lepiej tym na czym się znacie a nie komentujecie coś o czym nie macie zielonego pojęcia. Zdrowych, pogodnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia Wam życzę i wszystkiego dobrego w Nowym 2022 Roku. I obyście nigdy nie potrzebowali ich pomocy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię