Volkswagen wsparł OSP Chojnów

0

PIASECZNO Do OSP Chojnów trafił samochód, który pomoże strażakom w niesieniu pomocy. Volkswagen caddy został użyczony druhom na okres sześciu miesięcy i ma brać dział w różnego rodzaju działaniach profilaktycznych i ratowniczych


Pojazd został bezpłatnie użyczony przez Związek Ochotniczych Straży Pożarnych RP i firmę Volkswagen Financial Services. Auto zostało wyposażone w kartę paliwową oraz ubezpieczenie. Ponadto VW zapewnia pełną obsługę serwisową samochodu. Jednostka w Chojnowie znalazła się wśród 10 OSP z całej Polski, którym udostępniono samochody marki Volkswagen.
Jestem pełen podziwu dla pracy strażaków ochotników. Ich gotowość do działania i oddanie są nieocenione – mówi Mikołaj Woźniak, prezes Volkswagen Financial Services.
Wierzę, że nasze samochody będą służyć i pomagać tak samo, jak miało to miejsce w poprzednich latach.
Współpraca Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP i Volkswagen Financial Services trwa od 2020 roku. Nabór do tegorocznej edycji akcji rozpoczął się w czerwcu. Zgłoszenia przysłało kilkadziesiąt OSP z całej Polski. Aby móc korzystać przez 6 miesięcy z samochodu, jednostki musiały spełnić określone wymagania. Jako że hasłem przewodnim bieżącej edycji jest aktywizacja w obszarze bezpieczeństwa oraz prewencja zaburzeń psychicznych u najmłodszych – zwycięskie OSP zobowiązały się do przeprowadzenia akcji edukacyjnych. Wśród nich jest szkolenie dla dzieci z zasad udzielania pierwszej pomocy.

TW

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię