W altanie zabrzmi muzyka

0

KONSTANCIN-JEZIORNA Już dziś o 17.00 w pięknych okolicznościach przyrody zagra dobrze znany bywalcom Hugonówki Zespół SOUL JUICE!

Zespół SOUL JUICE tworzą Karina Mrówka, Marta Ziarko i Wojtek Stec. Karina Mrówka to bardzo zdolna, młoda wokalistka o charakterystycznym, głębokim, ciepłym głosie, od kilku lat z powodzeniem występuje na lokalnych scenach muzycznych.
Marta Ziarko, wybitna wiolonczelistka, której talentem zachwycili się Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz. Marta wraz z Warsaw String Quartet współpracuje z największymi wykonawcami Polskiej estrady.
Wojciech Stec, gitarzysta z dużym doświadczeniem we współpracy z artystami wielu nurtów muzycznych. Od kilku dekad jest aktywnym wykonawcą na scenach krajowych i zagranicznych.
Zespół SOUL JUICE charakteryzuje się bardzo zróżnicowanym repertuarem od Jazzu do Blues’a przez klasykę Rocka. W swoim dorobku posiada wiele starych utworów, którym nadaje nowe życie. Muzyków zespołu cechuje dbałość o soczyste brzmienie warstwy muzycznej. Na ich koncertach doświadczyć można wielu pozytywnych wrażeń i emocji.
Zapraszamy serdecznie!
Występ: 11.07, godz.17.00 Altana przy Hugonówce, wstęp wolny.
W czasie wydarzeń obowiązuje reżim sanitarny (maseczki, dystans, dezynfekcja).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię