W Designer Outlet rodzinna impreza edukacyjna

1

PIASECZNO Nareszcie wakacje! Czas relaksu, podróży i całodziennych zabaw z kolegami. Jak spędzić je radośnie i bezpiecznie? Tego dowiecie się w najbliższą niedzielę podczas odwiedzin w Designer Outlet Warszawa

Z okazji rozpoczynających się wakacji, już w najbliższą niedzielę handlową, 25 czerwca Designer Outlet Warszawa zaprasza na wydarzenie, które jednym podpowie, a innym przypomni jak zadbać o spokój podczas letniego wypoczynku. W czasie kiedy zwykle się rozluźniamy, pozwalamy sobie na więcej swobody i chcemy w pełni korzystać z pięknej pogody, zdarza się nam zapomnieć o zasadach bezpieczeństwa. Warto więc odkurzyć kilka zasad, a przy okazji świetnie się bawić.

Od godziny 12:00 do 18:00, na parkingu przed centrum zaplanowane jest specjalne wydarzenie pod hasłem „Bezpieczne Wakacje”. To doskonały moment, by pomyśleć o tym jak spokojnie i radośnie spędzić urlop. Na przykład jak zachować się nad wodą, by w pełni cieszyć się orzeźwiającą kąpielą, jak korzystać z dróg podczas wycieczek rowerowych, szczególnie w sytuacji, kiedy nie ma wytyczonej ścieżki, co wolno nam w lesie podczas biwakowania i wiele innych.

Na najmłodszych czeka mnóstwo wyjątkowych atrakcji, m.in. miasteczko ruchu drogowego (uwaga: zabierzcie z sobą własne rowery i kaski!), zawody w przewracaniu wodą słupków, pokaz piany gaśniczej czy nauka udzielania pierwszej pomocy.

Ponadto, właściciele jednośladów będą mogli bezpłatnie skorzystać z usługi znakowania rowerów lub założyć narko- i alkogogle i przekonać się o wpływie używek na specjalnym torze przeszkód. 
Służby ratownicze zaproszą do obejrzenia pojazdów ratowniczych, sprzętów, które na co dzień ułatwiają im pracę oraz na spotkanie z ich czworonożnymi partnerami – psami poszukiwawczo-ratowniczymi, które są niezastąpione w wielu sytuacjach.

Na warsztaty, pokazy i świetną zabawę zapraszają współorganizatorzy wydarzenia Komenda Powiatowa Policji w Piasecznie, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Piasecznie, Ochotnicza Straż Pożarna w Piasecznie, Służba Ratownictwa Specjalistycznego, Straż Miejska w Piasecznie.

 

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię