W drodze do Betlejem – przedstawienie w Auchan

0

PIASECZNO Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas i niezwykła historia, którą warto przekazywać najmłodszym. Już w dziś wyjątkowi goście Centrum Handlowego Auchan Piaseczno – Kminek i Koperek – opowiedzą milusińskim, co wydarzyło się w Betlejem tysiące lat temu. Wstęp na spektakl teatralny dla dzieci pt. „Kminek i Koperek w Betlejem” jest bezpłatny.

Z okazji zbliżających się wielkimi krokami świąt Bożego Narodzenia Centrum Handlowe Auchan Piaseczno zaprosiło do siebie niecodziennych gości. Dwaj dobrzy przyjaciele Koperek i Kminek opowiedzą najmłodszym gościom historię, jaka wydarzyła się w Betlejem przed wiekami. Przy akompaniamencie gitar, wspólnie z milusińskimi wyruszą w podróż do tego magicznego miasta. W wyprawie towarzyszyć im będą postaci występujące w szopce, między innymi anioł, trzej królowie oraz diabeł wraz z Herodem.
Świąteczne przedstawienie to wspaniała okazja, by w ciekawy sposób przekazać młodym miłośnikom teatru opowieść o narodzinach Jezusa, wyjaśnić tradycję związaną z Wigilią oraz wspólnie z Koperkiem i Kminkiem zaśpiewać przepiękne, polskie kolędy.
„Kminek i Koperek w Betlejem” to ostatnie w tym roku przedstawienie z cyklu „Smyki teatrzyki”. Spektakle zostały dobrane tak, by odwoływać się do dziecięcej wyobraźni i kształtować wrażliwość maluchów.
Spektakl „Kminek i Koperek w Betlejem” odbędzie się 21 grudnia w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno przy ulicy Puławskiej 46 w Piasecznie. Spektakl zostanie odegrany trzykrotnie, o godz. 13.00, 15.00 oraz 17.00. Wstęp bezpłatny!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię