W garażu porysowano hondę. Kto wskaże sprawcę, może liczyć na wysoką nagrodę

0

PIASECZNO W poniedziałek rano po zejściu do garażu podziemnego przy ul. Grochowskiego 7 w Piasecznie pani Kinga zauważyła, że ktoś porysował jej jasnozieloną hondę civic. – Dla osoby, która przyczyni się do wykrycia sprawcy tego czynu przewidziałam 5000 zł nagrody – mówi nasza czytelniczka


Pani Kinga parkuje auto na wyznaczonym miejscu, które wynajmuje. Samochód zostawiła w garażu w sobotę wieczorem. Kiedy zeszła do niego w poniedziałek rano, honda była cała porysowana.
– Uszkodzony został dosłownie każdy element oprócz dachu. Jak to zobaczyłam, aż nogi się pode mną ugięły – opowiada. – Straty oceniam na około 30 tys. zł. Oczywiście zgłoszę to na policję.
Nasza czytelniczka szuka też świadków zdarzenia, bo wewnątrz garażu nie ma monitoringu. – Może ktoś ma w samochodzie kamerę, która zarejestrowała całą sytuację – zastanawia się. – Dla osoby dysponującej informacjami, które przyczynią się do wykrycia sprawcy przewidziałam 5000 zł nagrody. Tym bardziej, że to nie był pierwszy raz. Auto porysowano mi już w sierpniu, tylko zniszczenia były wówczas znacznie mniejsze.

TW

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię