W Jeziorce znaleziono ciało mężczyzny!

12

PIASECZNO W rzece za piaseczyńskim stadionem znaleziono zwłoki mężczyzny. W tej chwili na miejscu policja prowadzi czynności

Wczoraj rano między ul. Żytnią a ul. Jarząbka znaleziono ciało kobiety. Dziś rano, na zwłoki mężczyzny pływające w rzece natknął się kajakarz.
– W tej chwili trwa ustalanie tożsamości martwego mężczyzny – mówi nadkom. Jarosław Sawicki z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie. Jest też za wcześnie by spekulować o przyczynie śmierci.

AB

12 KOMENTARZE

      • Jeśli wpisałaś Aneta, a nie „Pani” Aneta to nikt na żadnym portalu nie musi wypowiadać się na Pan/Pani gdyż to jest tylko Twój nick i zważając tym bardziej uwagę na Twoje zachowanie które przeczy temu aby byłaś Osobą w ogóle pełnoletnią dodatkowo nic nie wnosisz z komentarza do tematu plus sianie tak zwanej popeliny wśród ludzi, a i jeszcze lepsza od śledczych więc może zamiast przesiadywać na portalach i komentować bez sensu trzeba „Pani” Aneto się zaciągnąć do odpowiednich służb i uczestniczyć w tych „pieszych patrolach”

  1. W tym co policja napisała jest pewnego rodzaju niezgodność jak przeczytać jego artykuł to zobaczycie najpierw mówią że Znaleziono ciało kobiety przez kajakarza mężczyznę a potem że będzie ustalona tożsamość mężczyzny czyli zwłok

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię