W Konstancinie-Jeziornie kobiety wyszły na ulicę!

3

KONSTANCIN-JEZIORNA/ PIASECZNO Przy rondzie Jana Pawła II kobiety rozpoczęły manifestację. Póki co skrzyżowanie ul. Puławskiej z Okulickiego jest przejezdne. Tu zapowiadana manifestacja jeszcze się nie rozpoczęła


W proteście przeciwko wyrokowi Trybunału Konstytucyjnego wzięło udział około 150 osób (głównie kobiet), które punktualnie o godz. 16 zablokowały rondo Jana Pawła II przy Starej Papierni. Trzymający transparenty protestujący przechodzili po pasach, skutecznie wstrzymując na rondzie ruch. Demonstrację zabezpieczała policja i straż miejska, która wytyczyła na czas pikiety objazdy.

 

3 KOMENTARZE

  1. zaczynam się gubić, czy w końcu konstytucja Kwaśniewskiego to świętość i należy chodzić w koszulkach OTUA, czy jednak jest zła?

  2. Do “pepeka”- Racja, świat się zmienił, europa się zmieniła. Zasady życia się zdewaluowały. Młodzi mają PRAWO ustawić po swojemu jak chcą żyć. Zresztą, przecież ja wywalczyłam demokratyczne i świeckie państwo, a oddaję Młodym autokratyczne rządy partii kato-pisiorowej. Aż mi wstyd, bo to te Dzieciaki muszą posprzątać ten burdel i spłacić długi rządowe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię