PIASECZNO Robiąc wiosenne zakupy w markecie budowlanym przy ul. Puławskiej, można wygrać ponad 100 tys. nagród w tym pięć samochodów osobowych ford ecosport


Od wczoraj Leroy Merlin oferuje nowe kolekcje i produkty, promocje i atrakcje. Wprowadzono także udogodnienia dla klientów ułatwiające zakupy.

– To dobra wiadomość dla wszystkich, którzy planują wiosenne porządki i remonty w swoich mieszkaniach, budują dom, zamierzają odświeżyć lub odnowić kuchnię czy łazienkę albo przygotować ogród do nowego sezonu – przekonuje Joanna Łozińska z działu PR Leroy Merlin.

Codziennie nagrody

Już (do 15 kwietnia) można robić zakupy i przy okazji wygrywać nagrody. Dzielą się one na trzy kategorie: losowane natychmiast, codziennie i raz w tygodniu. Te „natychmiastowe” to różne drobne, ale przydatne w każdym domu produkty jak np. wiertarki, myjki do okien czy lampki. Nagrody „codzienne” to karty upominkowe o wartości 2000 zł każda losowane raz dziennie. Natomiast raz w tygodniu odbędzie się losowanie nagrody głównej czyli samochodu.

Jedynym warunkiem udziału w loterii jest dokonanie zakupu produktów o łącznej wartości minimum 50 zł w sklepie stacjonarnym lub internetowym Leroy Merlin. W loterii mogą brać udział klienci indywidualni i firmy.

Bogatszy katalog i nowa aplikacja

W tym roku, na wiosnę Leroy Merlin po raz pierwszy wydał aż 200-stronicowy katalog przeznaczony dla miłośników domów i ogrodów. W publikacji czytelnicy znajdą ciekawe pomysły i inspiracje, użyteczne podpowiedzi, kompletne rozwiązania i bardzo wiele propozycji produktów utrzymanych w różnej stylistyce i po cenach na każdą kieszeń. Katalog zachęca do spojrzenia na dom z nowej perspektywy i wprowadzania zmian, które pozwolą na poprawę komfortu życia. Bezpłatny katalog będzie dostępny we wszystkich sklepach oraz wkrótce także w wersji on-line na stronie www.katalog.leroymerlin.pl;
Katalog uzupełnia aplikacja na urządzenia mobilne, dzięki której jednym kliknięciem można uzyskać dostęp do dodatkowych informacji, porad, inspiracji o produktach lub kategoriach produktów. Apkę „Leroy Merlin Zobacz Więcej” można pobrać ze sklepu Google Play i App Store. – Wygoda klientów determinuje nasz sposób komunikowania się – tłumaczy Joanna Próchnicka, dyrektor komunikacji Leroy Merlin Polska.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię